SINCE 1977

HAKKIMIZDA

Önder Lift Çelik, işyerinizdeki yardımcınız...

İş YerindekiEn Büyük Yardımcınız

Önder Grup A.Ş şirketi Makaslı Platform ve Yük Asansörü sektöründe Avrupa’nın en büyük üreticileri arasında yer almaktadır. Merkezi Manisa’ da kurulu olan şirketimiz, toplamda 40.000 m2 alan üzerine kuruludur. Kırk yılı aşkın süredir sektöründe üretim yapan firmamız, konusunda kazandığı tecrübesi ve geliştirdiği tasarımları ile sürekli öncü kuruluş olmuştur. Standart ve özel üretim ürünlerimizde, en yüksek kaliteyi tasarlama ve üretme misyonu ile dünya çapında markasından söz ettirmemizi sağladı. Çalışma yöntemlerinin sürekli geliştiğini bilerek, platformların tasarımına mümkün olduğunca esneklik kazandırmaya çalışmaktayız.

Felsefemiz, müşteri odaklı tasarımlar, kalite ve esnekliktir.

44 Yıllık Tecrübe
40 Ülkeye İhracat
200+ Personel
10000+ Dünya Çapında Proje

Neden Önder Grup?

Müşteri ihtiyaç ve beklentileri üzerine kurulmuş çalışma politikamız ile kaliteli, ekonomik, profesyonel ve her ihtiyaca uygun özel çözümler üretmek, kurumsal prensiplerimizin temelini oluşturmaktadır.

Verimlilik

ARGE bölümümüz enerji verimliliğini arttırmak amacıyla mekanik, tasarım ve fonksiyonel olarak geliştirmeler yapmaktadır.

Kesintisiz Garanti

İlişkili standartlara uygun olarak en yüksek kalitede tasarım, üretim, montaj ve satış sonrası hizmeti verilmektedir.

Entegre Planlama

Entegre ve anahtar teslim planlama ile zaman ve maliyet açısından güvenilir üretim.

Güvenlik

İlişkili norm ve standartlara göre her ülkenin standartlarına uygun olarak kullanıcı ve operatör güvenliği için maksimum düzeyde uyularak üretilmektedir.

Özel Çözümler

Standartlaşma ve Özel Üretimler, esnek yapımız ile özel çözümlü makineler, tasarımlı ve üretimler.

Kalite ve Tasarım

Her ürün bütünleşmiş sistemimiz ile yapısal kalite ve tasarım konusunda maksimum düzeyde dikkat edilerek üretimi hazırlanmaktadır.

TEKLİF İSTEYİN