444 7 605 MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Hakkımızda

İnternet sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Öneri talep veya düşüncelerinizi bize aşağıdaki formumuz aracılığıyla iletebilirsiniz...

img
EN BÜYÜK YARDIMCINIZ
BİZ KİMİZ

İŞ YERİNDEKİ
EN BÜYÜK YARDIMCINIZ

Önder Grup A.Ş şirketi Makaslı Platform ve Yük Asansörü sektöründe Avrupa’nın en büyük üreticileri arasında yer almaktadır. Merkezi Manisa’ da kurulu olan şirketimiz, toplamda 40.000 m2 alan üzerine kuruludur.

Kırk yılı aşkın süredir sektöründe üretim yapan firmamız, konusunda kazandığı tecrübesi ve geliştirdiği tasarımları ile sürekli öncü kuruluş olmuştur. Standart ve özel üretim ürünlerimizde, en yüksek kaliteyi tasarlama ve üretme misyonu ile dünya çapında markasından söz ettirmemizi sağladı. Çalışma yöntemlerinin sürekli geliştiğini bilerek, platformların tasarımına mümkün olduğunca esneklik kazandırmaya çalışmaktayız.Felsefemiz, müşteri odaklı tasarımlar, kalite ve esnekliktir.

ÖNE ÇIKANLAR

NEDEN ÖNDER GRUP?

Müşteri ihtiyaç ve beklentileri üzerine kurulmuş çalışma politikamız ile kaliteli, ekonomik, profesyonel ve her ihtiyaca uygun özel çözümler üretmek, kurumsal prensiplerimizin temelini oluşturmaktadır.

Verimlilik
Verimlilik

ARGE bölümümüz enerji verimliliğini arttırmak amacıyla mekanik, tasarım ve fonksiyonel olarak geliştirmeler yapmaktadır.

Kesintisiz Garanti
Kesintisiz Garanti

İlişkili standartlara uygun olarak en yüksek kalitede tasarım, üretim, montaj ve satış sonrası hizmeti verilmektedir.

Entegre Planlama
Entegre Planlama

Entegre ve anahtar teslim planlama ile zaman ve maliyet açısından güvenilir üretim.

Güvenlik
Güvenlik

İlişkili norm ve standartlara göre her ülkenin standartlarına uygun olarak kullanıcı ve operatör güvenliği için maksimum düzeyde uyularak üretilmektedir.

Özel Çözümler
Özel Çözümler

Standartlaşma ve Özel Üretimler, esnek yapımız ile özel çözümlü makineler, tasarımlı ve üretimler.

Kalite ve Tasarım
Kalite ve Tasarım

Her ürün bütünleşmiş sistemimiz ile yapısal kalite ve tasarım konusunda maksimum düzeyde dikkat edilerek üretimi hazırlanmaktadır.

Teklif İsteyin