Kurumsal
Vizyon & Misyon

Önder Lift Çelik olarak hedeflerimiz...

Önder Lift Çelik, hidrolik kaldırma, taşıma sektöründe 35 yıllık tecrübe ve profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir .Müşteri ihtiyaç ve beklentileri üzerine kurulmuş çalışma politikası ile kaliteli,ekonomik, profesyonel ve her ihtiyaca uygun özel çözümler üretmek,kurumsal prensiplerinin temelini oluşturmaktadır.

Hızla gelişen ve büyüyen Personel Platformu ve Yük Platformu pazarında yerli üretici olması ile her müşteriye en uygun şekilde ürettiği çözümler ile sektöründe en büyük yerli üretici konumuna gelmiştir. Dolayısıyla en yüksek standartlara, kaliteye, geniş ürün yelpazesi ve satış sonrası hizmetleriyle pazarda çok büyük bir pay sahibi konumundadır.

Satın alma işlemlerinde, rekabetin çok yoğun olduğu bir ortamda, güvenilir, sertifikalı ürünlerimiz ve ihtiyaca uygun çözümler ile her ihtiyacınıza uygun çözümlerimiz olacaktır. Konusunda uzman personel kadromuz ile ihtiyaçlarınıza uygun çözümü sunup, çözümü gelişmiş teknik resimleme sistemi ile tarafınıza sunarak, en doğru seçimi yapmanızda sizlere yardımcı olacaktır.

Firmamız üretime 1977 yılında başlamış olup öncelikle hidrolik kaldırma ve taşıma sektöründe hizmet verdikten sonra, değişen ihtiyaçlar doğrultusunda 1998 yılında girmiş olduğu personel ve yük platformu ürün grubunda, bugün itibariyle 27 ülkeye ihracat ve iç pazarda en büyük yerli üreticidir.

Yük platformu grubunda 200 kg den başlayıp 250 ton kaldırma kapasiteli ürünler ile ihtiyaçlarınıza çözümler üretilmektedir. Personel Platformu ürün grubunda 2 m’ den 30 m’ ye kadar Makaslı , Eklemli, Teleskopik ve Araç Üstü olmak üzere Dizel, Akü ve elektrikli çalışma sistemler ile ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler üretilmektedir.

Sunmuş olduğumuz geniş ürün yelpazesi ve kalite standardı belgelerimiz ile müşterilerimizin iş yerinde ki en büyük yardımcısı olmamız birinci politikamızdır.